Pages

1.29.2017

Bleach London ReviewIt was about 4 years ago when I started experimenting with my hair colour. My first ever project was to get a very contrasting ombre hair. Believe it or not, but with the first go it worked! That's how my hair dying addiction started. Since then I've had green, pink, red and even purple hair.

For most of my transformations I've always chose to go with Bleach London products as they are vegan and wouldn't damage my poor little curls too much. As I've tried a few of their products, I thought it's time to write an overview of everything I've used and my thoughts on them. So here we go!

Bleach London Mask is my all time favourite hair treatment. I don't know what sort of sorcery they have used to create this, but it makes my dry, curly and untamed hair so much smoother, softer and shinier. And for the price of just £6 it's probably one of the cheapest products out there. Won't break the bank whilst conditioning and feeding your hair with all the good stuff.

A few weeks ago I decided to go pinkish again and straight away knew I need to try their Pink Shampoo. I'll be honest, it didn't do too much for me. It did take away the brassiness and made my bleached ends more ashy blonde, but didn't give me the pink undertone it claimed to give. So I decided to try the Super Cool Colour in Rose, left it for about 15 minutes and, boom, my hair was pink! I would suggest to use the shampoo to top up your colour or get rid of the unwanted yellow undertones rather than actually colouring your hair.

To touch up my ombre hair I use Bleach London Total Bleach and I will never use anything else. As mentioned before, this is a vegan brand, so it's not too harsh on your hair. It does the job, doesn't leave my hair orange or yellow and it doesn't feel too damaged. Another plus is that it doesn't have that horrible bleach scent any other dye will have!

Last products I want to talk about are their Live Forever Shampoo and Conditioner. These are total waste of money and time. As much as I love the rest of the line, these two items didn't do anything to my hair. It wasn't clean, it wasn't conditioned and felt even more dry than before. I assume that running just clean water through your hair would give you the same or even better result. 

Over all, I do love Bleach London. I like their ethos, I love their colour products and would always chose them above anything else. But when it comes to actually washing my hair… probably not.
Četrus gadus atpakaļ nolēmu izbalināt savus matus, lai panāktu ļoti kontrastu ombre matu krāsu, kas tajā laikā bija ļoti populāra. Ticiet vai nē, bet ar pirmo gājienu man tas izdevās. Līdz ar to piedzima mans jaunais hobijs - matu krāsošana. Esmu gājusi cauri dažādām krāsām, sākot ar lillā beidzot pat ar zaļu. Priekš savām transformācijām visbiežāk izvēlos Bleach London produktus, jo tie ir vegāni un nebojā matus. Takā esmu izmēģinājusi vairākus viņu produktus, nolēmu ka ir laiks padalīties ar manām domām.

Bleach London matu maska ir vislabākais matu produkts ko jebkad esmu lietojusi. Es nezinu kādas super sastāvdaļas viņi ir tajā ielikuši, bet liekas, ka sī irr vienīgā maska, kas padara manus ķimperīgos, sausos čirkainos matus patiesi zīdainus un spīdīgus. Cenu ziņā šī ir laikam viena no lētākajām maskām, ko esmu lietojusi. Pabaros matus ar visiem nepieciešamajiem vitamīniem un maciņš arī būs laimīgs.

Pāris nedēļas atpakaļ izlēmu, ka gribu atpakaļ savus rozā matus. Uzreiz zināju, ka gribu izmēģināt Pink Shampoo. Godīgi sakot, man nepatika. Lai arī paciņa saka, ka tas iedos matiem rozīgu apakštoni, nekas nenotika. Tas tika vaļā no maniem oranžīgajiem toņiem un padarija blondos matus mazliet vēsākus, bet tas arī viss. Devos atpakaļ uz veikalu un nolēmu iedod Bleach London vēlvienu iespēju ar viņu Super Cool Colour in Rose. Ieliku matos uz 15 minūtēm un bum, rozā mati bija klāt! Es ieteiktu lietot Pink Shampoo tikai ja vēlies atjaunot krāsu.

Lai atjaunotu savu ombre matu krāsu, vienmēr lietoju Bleach London Total Bleach. Šis ir vislabākais balinātājs, ko esmu lietojusi. Tas nepadara matus oranžus vai pārlieku dzeltenus un nesatur nekādas drausmīgas ķimikālijas. Vēlviens bonuss ir smarža, Total Bleach nepieder tipiskā balinātāja smarža.

Pēdējais produkts par ko vēlējos runāt ir viņu Live Forever šampūns un kondicionieris. Pilnīgs laika tēriņš. Lai arī kā man patiktu visi citi Bleach London produkti, šie divi likās pilnīgi bezjēdzīgi. Mati nebija ne tīrāki, ne mīkstāki, pat likās sausāki kā pirms tam. Manuprāt mazgājot matus ar pliku ūdeni būtu tāds pats ja ne labāks rezultāts.

Visā visumā man ļoti patīk Bleach London. Man patīk viņi kā kompānija un viņu matu krāsu dažādība, un es vienmēr izvēlētos viņu produktus pāri visiem citiem. Bet ja runājam par šampūniem, tad droši vien meklētu kaut ko citu.


No comments:

Post a Comment

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...