Pages

1.15.2017

My Favourite Latvian bloggers/vloggers

Me 2 years ago in Jūrmala, Latvia


As you may know I am not actually British. I come from a tiny teensy country called Latvia in Eastern Europe. It's a beautiful country with loads of greenery, amazing lakes, the best seaside and home for all my childhood memories.

Sometimes I do get a bit nostalgic and want to know what's happening in my country. I find that the best way to blow these sad moments away is buy discovering Latvian bloggers.

Even though it has been quite a difficult task to find Latvian bloggers or even vloggers, I've managed to find a few gems. So here is a list of my all time favourite Latvian bloggers. 

These ladies have actually inspired me to write my blog in Latvian as well. So from now on every single of my blogposts will be written in two languages. Challenge accepted!

---

Kā jau daudzi no jums zina, es patiesībā neesmu no Lielbritānijas. Latvija ir mana Tēvu zeme un uz Bristoli pārvācos tikai piecus gadus atpakaļ. Latvija ir skaista, zaļa, pilna ar burvīgiem ezeriem un Jūrmala vēljoprojām ir mana mīļākā pilsēta uz šīs pasaules. Latvija ir ne tikai mana dzimtene, bet arī mana bērnības atmiņu vācelīte. 

Šad tad man uznāk skumjais un viss, ko gribu ir doties atpakaļ, iekosties kādā saldskābās maizes šķēlē un brokastīs ēst Kārumiņus. Lai arī neskatos ziņas ikdienā, uznāk brīži, kad gribu zināt, kas notiek Latvijā. Viens no maniem mīļākajiem veidiem kā uzturēt saiti ar dzimteni ir sekot pašmāju blogerēm.

Lai arī tas bija grūts uzdevums, atrast Latviešu blogeres vai vlogeres internetā bez nekādiem padomiem, esmu pamanījusies sastādīt mazu sarakstiņu (redzams ieraksta sākumā) ar manām mīļākajām meitenēm, kuru video/ bloga ierakstu gaidu katru nedēļu. 

Šīs burvīgās meitenes ir mani iedvesmojušas. Sākot ar šo ierakstu es savu blogu rakstīšu ne tikai angliski, bet arī latviski! Es jūtu, ka mana valodas prasme pazūd, jo lietoju to aizvien mazāk. Tāpēc kas gan varētu būt labāks par rakstīšanu? 

Es ceru, ka jums šī jaunā inovācija patiks, un ja redzat kādas briesmīgas drukas kļūdas, tūdaļ man rakstat!No comments:

Post a Comment

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...